Free Essay

Helenrr

In:

Submitted By HelenRR
Words 4084
Pages 17
УРОК №1.

Тема: Домашні тварини.
Мета: навчити зображати за допомогою асоціативних символів команди, назви домашніх тварин та їх місцезнаходження; розвивати образну пам’ять та увагу; виховувати працелюбність та активність.

Хід уроку
I. Організаційний момент
T: Сьогодні наш урок незвичайний. Ми будемо гратися, перевтілюватися в тваринок, виконувати різні рухи, показувати частини тіла і мандрувати в різні місця, які тваринкам дуже подобаються. А щоб нам було цікаво, давайте разом придумувати та зображати мовою жестів різноманітні дії , предмети та створювати образи до них.

II. Введення ігрових команд: stand, sit, go, run, fly, swim, lie down, fall down, crawl, hop, jump, eat, drink, sing, dance, clap, stamp, skip. 1. Створення асоціативних символів до виконання дій і рухів
T: Уважно дивіться на мене та запам’ятовуйте (учитель домовляється з учнями про техніку виконання дій): стояти – встаємо; сидіти – сідаємо; ходити – двома пальцями, ніби ногами, імітуємо ходьбу; бігати – імітуємо біг на місці; літати – змахами рук імітуємо політ птаха; плавати – зімкнуті почергово руки розводимо в сторони та зводимо, імітуючи плавання; скакати – руку переставляємо вперед невеликими ривками; стрибати – руку переставляємо вперед великими ривками; повзати – лежачу на площині руку рухаємо вперед, послідовно і повільно переставляючи пальці; лягати – нахиляємо голову вбік; падати – дві руки швидко опускаємо донизу; їсти – підносимо до рота уявну ложку; пити – до губ підносимо руку з уявною склянкою; співати – перед ротом тримаємо уявний мікрофон, імітуючи спів; танцювати – ставимо руки в боки та імітуємо танець; плескати – плескаємо в долоні; тупати – тупаємо ногами; стрибати на скакалці – симетрично рухаємо кистями рук, ніби тримаємо уявну скакалку.

2. Перевірка розуміння сприйняття асоціативних символів
T: Давайте пограємо в гру. Я буду виконувати дії, а ви коментуйте, що я роблю (учитель імітує виконання дій, учні називають їх українською мовою).

3. Презентація команд англійською мовою
Дивіться, слухайте і робіть!
T: Зараз ми виконаємо ці команди разом із вами, а наша мавпочка буде називати їх англійською мовою. (Учитель називає кожну команду не менше трьох разів): Stand up! Sit down! Run! Fly! Swim! Lie down! Fall down! Crawl! Hop! Jump! Eat! Drink! Sing! Dance! Clap! Stamp! Skip!

III. Введення назв частин тіла: an eye, a nose, a lip, an ear, a head, a neck, a hand, an arm, a leg, a foot.
1) T: Діти! Подивіться на мене і назвіть частини тіла, до яких я буду торкатися:
Ps: нога, око, вухо, рука і т.д.

2) T: Зараз мавпочка буде торкатися до певних частин тіла та називати їх англійською мовою. Дивіться на неї, слухайте її та робіть разом з нею (учитель торкається до частин тіла, називаючи їх): a nose, a lip, an eye, an ear, a head, a neck, a hand, an arm, a leg, a foot.

IV. Введення назв свійських тварин: a cat, a dog, a pig, a horse, a cow, a goat, a rooster, a hen, a goose, a duck. 1. Вироблення асоціативних символів до назв свійських тварин
Т: Діти, нашій мавпочці стало сумно. Вона хоче гратися. Давайте ми перевтілимося у тварин: 1. кіт – прикладені до верхньої губи вказівні й середні пальці символізують уявні вуса; 2. собака – приставлені до голови дві руки асоціюються з вухами собаки; 3. свинка – зімкнуті у коло та притулені до носа великий і вказівний пальці зображують кумедне рильце; 4. кінь – стиснуті в кулаки та опущені донизу руки символізують уявні копита; 5. корова – вказівні пальці обох рук, які символізують уявні роги, тримаємо над головою; 6. коза – вказівні пальці обох рук приставлені до лоба; 7. курка – рухаємо вверх, вниз зімкнутими докупи пальцями руки, ніби клюємо уявне зерно; 8. півень – зімкнені великий та вказівний пальці – уявний клюв, решта підняті догори – гребінь; 9. гуска – складені у вигляді дзьоба пальці зображують голову птаха; 10. качка – рухаємо опущеними донизу руками, імітуючи ходу качки;

2. Перевірка розуміння сприйняття асоціативних символів
1) Т: Мавпочка хоче погратися з нами та побачити, в яких тваринок ми перевтілюємося. Зобразіть свинку, собаку, кота і т.д.
2) Т: Давайте розділимося на дві команди. Мавпочка подивиться, яка команда може краще зобразити тварин.

3. Презентація нової лексики англійською мовою
Т: А тепер дивіться, слухайте та виконуйте (вчитель зображує тварин та називає їх англійською мовою): a cat, a dog, a pig, a horse, a cow, a goat, a hen, a rooster, a goose, a duck.

V. Введення назв місцезнаходження: a forest, a river, a park, a zoo, a house, a yard. 1. Вироблення асоціативних символів до них
Т: Наші тваринки люблять подорожувати. Подивіться, куди вони ходять:
1. річка – витягнута рука асоціюється з довгою річкою, рух пальців з течією води; 2. ліс – підняті догори пальці символізують умовні дерева; 3. парк – підняті догори пальці однієї руки асоціюються з деревами, вказівний палець іншої, розміщений у горизонтальному положенні, з лавкою у парку; 4. зоопарк – широко розставлені та з’єднані між собою пальці обох рук асоціюються з кліткою у зоопарку; 5. будинок – обома руками зображуємо дах будинку; 6. подвір’я – на долоні однієї руки виконуємо певні рухи іншою рукою, наприклад: ходимо, стрибаємо і т.д;

2. Перевірка розуміння сприйняття асоціативних символів
Т: Погляньте та здогадайтеся, куди ідуть наші тваринки (учитель зображує асоціативними символами вищезгадані об’єкти, діти називають їх українською мовою).

3. Презентація слів англійською мовою
Т: Уважно дивіться, слухайте і робіть, як я (учитель зображує символами слова і називає їх англійською мовою): a forest, a river, a park, a zoo, a house, a yard.

VІ. Тренування у використанні попередньо презентованого матеріалу
Дивіться, слухайте і робіть.
Учитель разом із мавпочкою виконують та називають введену лексику: рухи, назви тварин, частин тіла та обставин місця. Діти копіюють рухи вчителя.

VІІ. Заключний етап уроку
Т: Мавпочка разом з нами отримала багато інформації і хоче подивитися, чи все ви запам’ятали. Давайте пограємо в гру «Так чи ні» (вчитель імітує виконання рухів, зображує символи тварин, назв місцезнаходження, називаючи їх рідною мовою. При цьому обов’язково часто «помиляється». Діти відповідно реагують).

УРОК №2.

Тема: Дикі тварини.
Мета: продовжувати вчити зображати за допомогою асоціативних символів назви тварин; розпізнавати лексичний матеріал; надавати та виконувати прості команди; введення множини іменників; присвійних займенників my, your; означеного артикля the; виховувати турботу про тварин; розвивати навики аудіювання та правильної вимови.

Хід уроку
I. Організаційний момент
Stand up! Sit down! Stand up! Sit down! Stand up! Sit down!

ІІ. Введення в іншомовне середовище
Т:Повторюємо лексику попереднього уроку (учитель називає лексичні одиниці, одночасно виконуючи їх. Діти виконують разом з ним): Go, go, go! Run, run, run! Swim, swim, swim! Clap, clap, clap! Sing, sing, sing! і т.д.
A park, a forest, a river, a house і т.д.
A cat, a dog, a pig і т.д.

ІІІ. Тренування у використанні попередньо презентованого матеріалу 1. Гра «Подивись, послухай і скажи».
Учитель показує на частини тіла, називаючи їх. Діти повторюють за ним: a nose, a lip, an eye, an ear, a hand, a head. 2. Гра «Послухай, зроби і скажи».
Учитель зображує місця знаходження тварин, називаючи їх. Діти копіюють жести вчителя, по можливості повторюючи за ним: a river, a forest, a park і т.д.

ІV. Введення нового матеріалу 1. Назви частин тіла: a face, a mouth, a tooth (teeth), hair, a shoulder, a chest, a stomach, a back, a finger. 2. Означений артикль the
Картки із зображенням обставин місця знаходяться перед дітьми. Учитель називає їх іноземною мовою. Діти повторюють за ним: the forest, the river, the zoo і т.д. 3. Множина іменників
T: a lip – lips, a hand – hands, an eye – eyes, а tooth - teeth 4. Присвійні займенники my, your
T: My eyes, my ears, my hands і т.д. (показуємо на собі).
Your eyes, your ears, your hands і т.д. (показуємо на сусідові).

V. Тренування у використанні нового матеріалу 1. Гра «Хто перший?»
Учитель називає англійською мовою частини тіла, які діти показують на собі, і схвально заохочує того, хто першим виконав завдання. Це є підказкою для тих, хто її потребує).
My nose, my lip, my eye, my hand, my head, my back, my shoulder і т.д. 2. Повторення назв свійських тварин.
Гра «Подивись, послухай, зроби і скажи».
Учитель проговорює назви тварин, діти зображують їх та по можливості повторюють за ним: а cat, a dog, a frog, a cow, a pig, a horse, a hen, a goose, a duck. 3. Гра «Подивись, зроби і скажи». Учитель показує символами ліс, парк, річку і т.д. та пропонує дітям «піти» туди. Діти копіюють рухи вчителя.
Т: Go to the park. Go to the river. Go to the forest.

VI. Введення нового матеріалу за відомим алгоритмом: * вироблення асоціативних символів до нових лексичних одиниць; * перевірка розуміння дітьми вироблених асоціацій рідною мовою; * презентація нової лексики мовою, яка вивчається. 1. Дикі тварини: a bear, a wolf, a hare, a squirrel, a bird, a fox, a frog, a fish, a mouse, a rat, a hedgehog, a butterfly, a fly, a spider, a mosquito.
Т: 1. ведмідь – розставивши руки в сторони, перевалюємося з боку в бік; 2. вовк – великий палець з’єднується та роз’єднується з рештою, які тримаємо напівзігнутими, імітуючи пащу хижака; 3. заєць – підняті догори вказівний та середній пальці – вуха тваринки, решта зімкнуті між собою; 4. білка – зігнуті перед грудьми руки асоціюються з лапками білочки, яка тримає горішки; 5.лис – відведеною назад рукою зображуємо уявний хвіст; 6. птах – перехрещеними у ліктях руками імітуємо змах крилами птаха; 7. жаба – підняті догори та зігнуті у ліктях руки з широко розставленими пальцями; 8. риба – хвилеподібні рухи рукою по горизонталі; 9. миша – з’єднані та опущені донизу пальці швидко рухаємо в напрямку до уявної нірки; 10. пацюк – широко розставлені опущені донизу пальці рухаємо в напрямку до уявної нірки; 11.їжак – випрямлені й розставлені пальці однієї руки біля кулака іншої асоціюються з голками тварини; 12. метелик – перехрещеними біля зап’ястя долонями імітуємо маленькі крила; 13. муха – вказівним та середнім пальцями швидко рухаємо вверх, вниз, імітуючи крила; 14. павук – великі пальці обох рук з’єднані, решта – розставлені в сторони асоціюються з лапами павука; 15. комар – вказівним пальцем натискаємо на обличчя, імітуючи укус комара;

2. Ігрові команди:
Т: Touch your head, wash your back, dry your back, nod your head, clap your hands, stamp your feet, catch a butterfly, ride a horse, play with a dog, feed a dog.

VII. Тренування у використанні нового матеріалу 1. Гра «Дивіться, слухайте і робіть». Закріплення назв частин тіла.
T: Touch your nose. Touch your hand. Touch your head. Touch your back і т.д.
Wash your nose. Wash your hands. Wash your neck. Wash your legs і т.д. 2. Гра «Дивіться і слухайте». Закріплення назв тварин.
Іграшки або картки із зображенням тварин знаходяться перед дітьми. Учитель імітує виконання дій з ними.
Т: Touch a dog. Touch a cat. Touch a horse. Touch a frog. Touch a bird і т.д.
Feed a dog. Feed a cat. Feed a horse. Feed a squirrel. Feed a bird і т.д.
Play with a dog. Play with a cat. Play with a bird і т.д.
VIII. Заключний етап уроку
Пояснення значення слова together.
Вивчення пісні «Clap, clap, clap your hands»
2 times
2 times
Сlap, clap, clap your hands,
Clap your hands together.
2 times
2 times
Stamp, stamp, stamp your feet,
Stamp your feet together.
2 times
2 times
Nod, nod, nod your head,
Nod your head together.
2 times
2 times
Dance, dance, dance a dance,
Dance a dance together.

УРОК №3

Тема: Тварини інших континентів.
Мета: Вчити розуміти, виконувати та давати команди; розвивати артикуляційний апарат та навики аудіювання; виховувати турботливе ставлення до тварин.

Хід уроку
І. Організаційний момент
Hello! Sit down! Diana, stand up! Clap your hands. Stamp your feet. Roma, stand up! Clap your hands. Stamp your feet. Diana and Roma, clap your hands together. Stamp your feet together. Diana and Roma, sit down.

ІІ. Введення в іншомовне середовище
Гра «Слухайте та робіть».
Учитель називає англійською мовою лексику попередніх двох уроків, діти імітують виконання команд та зображення лексичних одиниць. При потребі учитель допомагає їм.
Т: Sing! Dance! Swim! Fly! Eat! Drink! Run! Fall down! Lie down! A cat, a dog, a cow, a horse, a fox, a bear, a wolf. A forest, a park, a yard, a house і т.д. Go to the house. Go to the park. Play with a cat. Play with a dog. Play with a hare. Play with a squirrel. Wash the horse. Wash the pig. Wash the dog. Wash the cow. Feed a cat. Feed a dog. Feed a cow. Feed a horse і т.д.

ІІІ. Тренування у використанні нового матеріалу 1. Гра «Незнайко». Гра з іграшковими тваринами або карточками з їх зображеннями. Т: Наша мавпочка забула деякі англійські слова, і тому ми її сьогодні називаємо «Незнайко». Давайте наказувати їй, до якої іграшкової тваринки доторкнутись. Якщо вона вірно виконає команду – скажемо «Yes», якщо ні – «No».
Т: А cat. Touch a cat.
Мавпочка-учитель торкається до іграшок-тваринок (крім кота), чітко промовляючи слово a cat. На реакцію дітей «No» прикидається, що насуплюється, і демонструє роздратування. Нарешті, вірно виконує завдання.
Т (Ps): Touch a horse і т.д. 2. Ігри з тваринами
Іграшки свійських тваринок або картинки з їх зображенням знаходяться перед дітьми. Учитель дає накази, діти імітують їх виконання.
Гра «Помий тваринку»
Т: Wash the cat, wash the dog, wash the pig і т.д.
Гра «Нагодуй тваринку»
Т: Feed a cat. Feed a dog. Feed a cow і т.д.
Гра «Пограйся з тваринкою»
Т: Play with a cat. Play with a dog і т.д.
Гра «Підійди до тваринки»
Т: Go to the cat, go to the dog, go to the pig і т.д. 3. Робота за посібником с. 15.
Тренування у використанні структур типу wash a cat, feed a cat, play with a cat, go to the cat (учитель дає накази, учні, використовуючи мову жестів, імітують їх виконання).
Т: Go to the cat. Wash a cat. Feed a cat. Play with a cat і т.д. 4. Гра «Покеруй мавпочкою»
Ведучий-учитель або один із учнів тримає мавпочку, яка імітує виконання команд, що дають діти: Stand up! Go! Run! Sing! Dance! Hop! Stop! Drink! і т.д. IV. Введення нового мовного матеріалу за відомим алгоритмом 1. Ігрові команди: sleep, wake up, get up, do morning exercises, bend left, bend right, clean your teeth, brush your hair, nod your head, turn around, close (open) your eyes, open your eyes. 2. Тварини інших континентів: a monkey, a parrot, an elephant, a camel, a giraffe, a zebra, a tiger, a lion, a snake, a crocodile. 1. мавпа – відтягуємо вуха двома руками та кривляємось; 2. папуга – тримаємося за уявний обруч двома руками, імітуючи сидіння папуги в клітці; 3. слон – імітуємо витягування носа однією рукою, що символізує хобот тварини; 4. верблюд – зімкнуті кулаки обох рук символізують два горби; 5. жираф – витягнута догори рука символізує довгу шию; 6. зебра – пальцями руки проводимо умовні лінії на тулубі; 7. тигр – дві руки над головою та зле обличчя асоціюються з агресивним тигром; 8. лев – умовно збільшуємо об’єм волосся над головою, зображуючи велику гриву; 9. змія – рухаємо рукою, імітуючи траєкторію повзучої змії; 10. крокодил – зімкнутими у ліктях руками імітуємо рух щелеп хижака;

V. Робота над новим матеріалом 1. Дивись, слухай і роби.
Учитель зображує тварин та називає їх. 2. Гра з мавпочкою «Відшукай тваринку».
Учитель називає тваринку, мавпочка прикидається, що не може знайти її, торкаючись до інших тварин. Діти реагують на її дії «Yes» або «No».
Т: Touch a crocodile.
M: A crocodile (торкається до слона).
Ps: No.
M: A crocodile (торкається до лева).
Ps: No.
M: A crocodile (торкається до крокодила).
Ps: Yes. 3. Гра «Покатаємося верхи».
Учитель садить маленьку іграшкову мавпочку верхи на різноманітних тварин, коментуючи дії. Діти відповідно реагують.
Т: Ride a horse. Ps: Yes.
Т: Ride a cat. Ps: No і т.д.

VII. Заключний етап уроку
Введення команд: Hands on hips! Hands to the sides! Bend left! Bend right!
Вивчення пісні «Hands up, hands down»
Hands up! Hands down!
Hands on hips! Sit down!
Hands up, to the sides!
Bend left! Bend right!
1, 2, 3 – hop! 1, 2, 3 – stop!
Stand still!

УРОК 4
Тема: Ігрове оточення тварин.
Мета: Вчити розуміти, виконувати та давати команди; повідомляти про виконання дій; введення займенника першої особи однини, структури типу I run; розвивати швидку мовленнєву діяльність.

Хід уроку
I. Організаційний момент
T: Stand up! Stand still! Hands up! Hands down! Stand still! Hands to the sides! Hands on hips! Hands up! Hands on hips! Bend left! Bend right! Sit down! Sit still! Sasha, sit down! Sasha, sit still! Stand up! Hands up! Hands down! Stand still! Sit down!

II. Введення в іншомовне середовище (повторення лексики попередніх уроків)
Гра «Look, listen and do» (учитель разом з учнями виконує команди).
Т: Hands up! Hands down! Hands on hips! Bend left! Bend right! Sit still! Sleep! Wake up! Get up! Do morning exercises! Run! Hop! Fly! Swim! Lie down! Nod your head! Open your eyes! Close your eyes! і т.д.
T: Wash your nose! Wash your neck! Wash your back! Wash your hands! Wash your ears! Wash your arms! Wash your legs! і т.д.
T: Go to the house! Go to the yard! Go to the park. Go to the forest! Go to the river! і т.д.

III. Тренування лексики в мовленні 1. Гра «Командири» (один учень виходить наперед, інші дають йому команди. Для полегшення завдання перед дітьми ставиться стенд із зображеннями дій)
Ps: Run! Sleep! Dance! і т.д 2. Гра «Доторкнись до тваринки». На дошці прикріплюються картки із зображеннями тварин. Ведучі виходять до дошки та виконують завдання, які дають їм учні.
Ps: Touch a cat. Touch a lion і т.д.

IV. Введення нового матеріалу
Займенник першої особи однини I. Граматична структура типу I run.
Учитель показує на себе, промовляючи I.
Учитель, показуючи на себе, виконує дії та коментує їх: I sleep; I clean my teeth; I do my exercises і т.д.

V. Тренування у використанні нового мовного матеріалу
Гра «Прокоментуй дію».
Учитель тримає картки із схематичним зображенням людини, яка вказує на себе – асоціативний символ займенника I. Перед дітьми картинки із зображенням рухів. Учитель у довільному порядку підносить до карток із зображенням рухів графічний символ займенника I, коментуючи дані дії: I run. I turn around. I dance і т.д.
Діти повторюють за учителем або проговорюють самостійно.

VI. Введення нового мовного матеріалу за відомим алгоритмом. 1. Ігрові предмети: a tree, a bike, a ball, a book, a TV set, a computer,
Т: 1. дерево – високо підняті догори руки; 2. велосипед – стиснутими в кулаки руками тримаємо уявне кермо, ногою натискаємо на уявну педаль; 3. м’яч – дві покладені одна на одну долоні символізують форму кулі; 4. книга – з’єднані дві долоні символізують розгорнуту книгу; 5. телевізор – повернута до себе долоня на відстані витягнутої руки символізує уявний екран; 6. комп’ютер – повернута до себе долоня на відстані витягнутої руки символізує монітор, пальці іншої руки – клавіатуру;

2. Ігрові команди: look (at), listen (to), point (to), read, write, draw, speak, count, cry, laugh, fight, ride a bike, climb a tree, play football, watch TV, watch cartoons, play on the computer, take, put, give (me).

VII. Робота над лексичним матеріалом 1. Гра з мавпочкою «Дістанься до дерева»
Учитель просить мавпочку різними способами дістатися до дерева.
T: Monkey! Go to the tree! Run to the tree! Hop to the tree! Crawl to the tree! і т.д.

2. Складання віршів 1, 2, 3 – Run to the tree.
Введення числівників 1, 2, 3.
Варіанти:
* картинка із зображенням дерева або макет дерева – на дошці, столі або в центрі кола. Діти, уособлюючись тваринками, імітують виконання дій по відношенню до дерева, наближаючись до нього або сидячи на місцях:
Пташка: 1, 2, 3 – fly to the tree.
Жабка: 1, 2, 3 – hop to the tree.
Рибка: 1, 2, 3 – swim to the tree.
Кіт: 1, 2, 3 – climb the tree. * піднята догори ліва рука – уявне дерево, правою рукою виконуємо відповідні рухи:
1, 2, 3 – go to the tree,
1, 2, 3 – crawl to the tree і т.д.

3. Робота за посібником (див. с. 10)
Гра «Подивись і скажи»
Діти дивляться на картинки із зображенням дій, і коментують, які з них виконують.
P1: I sleep.
P2: I do morning exercises.
P3: I clean my teeth і т.д.

VIII. Заключна частина уроку
Складання пісні за зразком Clap, clap, clap your hands… Watch, watch, watch TV,
Watch TV together.
Watch, watch, watch TV,
Watch TV together.

Play, play, play football , Play football together.
Play, play, play football , Play football together.

(Ride a bike, ride a horse, climb a tree, read a book і т.д.)

УРОК 5
Тема: Стан тварини
Мета: Утворювати заперечну форму наказового способу; повідомляти про свій емоційний стан; повідомляти про виконання дій.
Хід уроку
I. Організаційний момент
Т: Stand still! Sit down! Look at me! Listen to me! Sit still!

II. Введення в іншомовне середовище
Гра “Look, listen and do”
Учитель за допомогою використання асоціативних символів проводить повторення матеріалу попередніх уроків: назви тварин, частин тіла, місцезнаходження, команди.

III. Введення нового матеріалу шляхом створення асоціативних символів за відомим алгоритмом 1. Заперечна форма наказового способу Don’t run! Граматична структура типу I don’t run. Графічний асоціативний символ don’t – перекреслена дудочка. Учитель дає накази мавпочці: Run! Don’t run! Read! Don’t read! Dance! Don’t dance! 2. Прикметники: glad, sad, good, bad, happy, hot, cold, ill, well (fine, O.K., all right), nice, hungry, thirsty, afraid, old, yong, dirty, clean.
Т: 1. радісний – вказівними пальцями трішки розтягуємо губи; 2. сумний – вказівними пальцями опускаємо губи донизу; 3. добрий – рукою гладимо себе по голові; 4. поганий – різким змахом руки в напрямку до себе показуємо негативне ставлення; 5. щасливий – покладені одна на одну долоні на ліву сторону грудей, або обома руками, здійснюючи симетричні рухи, малюємо у повітрі серце; 6. гарячий – рукою робимо махові рухи біля обличчя; 7. холодний – тремтимо, охопивши руками свій тулуб; 8. хворий – долоню притуляємо до лоба, імітуючи головний біль; 9. почуватися добре – пальці руки в положенні «ОК»; 10. гарний – долоня асоціюється з дзеркалом, у яке дивимось на себе із задоволенням; 11. голодний – пальцями рук здійснюємо кругові рухи по животу, імітуючи відчуття голоду; 12. відчувати спрагу – пальцями рук здійснюємо кругові рухи в області шиї, імітуючи відчуття спраги; 13. боятися – трясемо руками перед собою, відводячи злякане обличчя назад; 14. старий – імітуємо, що опираємось на уявну палицю, яку тримаємо в руці; 15. брудний – двома руками імітуємо витирання бруду; чистий – повільним змахом рук біля тулуба демонструємо задоволення від чистоти.

Прикметники: big, little, long, short, kind, angry, fat, thin, tall, short, strong, weak, funny, naughty, dangerous.
1. великий – двома руками візуально збільшуємо простір перед собою; 2. маленький – зімкнуті дві долоні символізують маленький простір; 3. довгий – руки розводимо в сторони, показуючи довгу відстань; 4. короткий – руки зводимо до середини, показуючи коротку відстань; 5. добрий – вказівними пальцями уявно розтягуємо губи; 6. злий – дві руки із зігнутими пальцями на фоні сердитого обличчя; 7. товстий – руками умовно показуємо надуті щоки; 8. худий – руки на малій відстані одна від одної; 9. високий – піднімаємо догори руку, збільшуючи висоту; 10. низький – підняту догори руку опускаємо донизу, зменшуючи висоту; 11. сильний – піднятими вгору та зігнутими в ліктях руками стискуємо кулаки, напружуючи м’язи; 12. слабкий – безсило трясемо опущеними донизу руками; 13. смішний – натискаємо на кінчик носа вказівним пальцем; 14. неслухняний – похитування вказівним пальцем асоціюється із зауваженням; 15. небезпечний – перехрещуємо руки перед собою;

3. Структура типу I am glad.
Гра «Подивись, послухай, зроби і скажи».
T: I am glad; I am well; I am happy; I am good; I am strong і т.д. IV. Практика у мовленні
1. Гра «Хто перший?» Подивись, послухай, зроби і скажи.
Учитель зображує, учні коментують. При потребі учитель допомагає у коментарях: Go to the forest! Go to the house! і т.д. 2. Гра «Подорож мавпочки».
На дошці картинки із зображенням обставин місця. Діти по черзі, виходячи наперед, по команді учителя водять іграшкову мавпочку до певного пункту призначення.
T: Monkey, go to the house і т.д.

3. Гра «Послухай і зроби».
Учень-командир надає усім команди: Play football! Play on the computer! Watch TV! Ride a bike! Read! Write! Ride a horse! і т.д. 4. Гра «Виконай дію. Не виконуй дії».
Учитель дає накази про виконання дій та про припинення їх виконання.
Т: Run. Don’t run. Read. Don’t read. 5. Гра «Який я?» Подивись, послухай, зроби і скажи.
Учитель за допомогою міміки та жестів зображає ознаки особи та її внутрішній стан.
Т: I am a horse. I am big. I am strong. I am good. I am glad. I am happy.
I am big. I am fat. I am hungry. I am thirsty. I am dirty. 6. Робота за посібником c. 15.
Гра «Помий брудних тварин».
Учитель дає наказ почергово мити тварин, діти рухами руки зображують процедуру миття.
Т: Wash the pig. Wash the dog і т.д. 7. Гра «Yes or No». Тренування у мовленні структури типу I ride a horse.
Ведучий називає, на яких тваринках він катається. Діти відповідно реагують.
Ведучий: I ride a horse. I ride a pig. I ride an elephant. I ride a camel. I ride a hen і т.д.

V. Заключний етап уроку Вивчення пісні «Head and Shoulders»
T. Head and shoulders, Arms and legs, Arms and legs, Arms and legs, Head and shoulders, Arms and legs, Eyes, ears, mouth and nose

Similar Documents